وقتی بهترین کارت گرافیک رقبا خوب است

در نهایت میتوان گفت سئو یک چرخه بی پایان از این 5 مرحله است و ما همیشه در حال بهبود فرآیندهای هدف گذاری و اجرایی خود هستیم. این بخش از سئو هم مربوط به بهینهسازی مسائل فنی داخل سایت (نه محتوای آن) است. تراشه گرافیکی این کارت گرافیک، Ampere GA102 است و از دیگر خصوصیات آن شامل 1710 مگاهرتز فرکانس بوست، 10گیگابایت حافظه ویدیویی از نوع GDDR6X با سرعت 19Gbps و توان حرارتی 320 وات میشود. تنها در صورتی به سراغ این کارت گرافیک بروید که با محدودیت مالی مواجه نیستید و به دنبال قدرتمندترین و محبوبترن کارت گرافیک موجود در بازار جهانی هستید. جالب است بدانید که Nvidia Geforce RTX3080 با 30درصد قیمت کمتر، نزدیک به 30درصد توان پردازشی بیشتری نسبت به 2080TI دارد همین امر موجب شد تا قیمت 2080TI در بازارهای جهانی کمی کاهش یابد. این موضوع در حالی اتفاق افتاد که قیمت 2080T نزدیک به 1000دلار و قیمت RTX 3070 حدود 500دلار بود.

البته زمزمههایی در رابطه با عرضه RTX 3080 TI با 16گیگابایت حافظه است. بسیاری از پردازندههای گرافیکی در قالب کارتهایی با قابلیتهای ویژهای به منظور اورکلاکینگ عرضه میشوند. برخی از این لپ تاپ ها با کارتهای گرافیکی فول سایز Nvidia GeForce RTX عرضه میشوند. منابع دیگر ارزیابیهایی با ارقام پنج تا پانزده درصد پایینتر نشان میدهند، هرچند که هنوز بیش از ۵۰ درصد است. بدین صورت گوگل بهتر متوجه مطلب میشود و از طرفی دیگر به کاربر نیز در فهم مطلبتان کمک خواهید کرد. رزولوشن 4k با تنظیمات ultra به همراه 60 فریم در ثانیه و قیمت مناسب RTX3080 در مقایسه با RTX 3090 و RX 6900 XT از دیگر دلایل محبوبیت این کارت گرافیک است. بهترین کارت گرافیکها به خصوص بهترین کارت گرافیک 2021 از تکنیک رهگیری پرتو یا ray tracing پشتیبانی میکنند و میتوان از آنها جهت بهبود بصری بازی استفاده کرد. حافظه 10گیگابایتی این کارت گرافیک، تنها موضوعی است که میتوان به آن انتقاد کرد. جواب این سوال را میتوان در نمودار زیر مشاهده کرد. اما مدلهای 8 گیگابایتی یا بیشتر را میتوان در دسته بهترین کارت گرافیکها قرار دارد.

همچنین باید حواستان به مصرف بالا، اندازه و تغذیه کارت های گرافیک GeForce RTX 4090 انویدیا باشد و بهتر است یک پاور 1000 واتی با طراحی بروز داشته باشید. RTX 3090، شاهکار انویدیا است و توان آن زبانزد اکثر علاقمندان به تکنولوژی و گیمرها است و هر گیمری در آرزوی داشتن این کارت گرافیک در سیستم خود روزها را سپری میکند. امروزه، حافظهی کارت گرافیکهای 4گیگابایتی، کمترین میزان قابل قبول هستند. هریک از این واحدها از طریق اینترانت شرکت، قابل دسترسی است. در کنفرانس رونمایی از محصولات جدید انویدیا، هنگامی تغییر قابل توجه توان پردازشی سری 3000 محسوس شد که توان 3070 در برابر 2080TI توسط مدیر عامل انویدیا (جنسن هوانگ) عنوان شد. طبیعی است سرعت یادگیری و علائق دانشآموزان در هر کدام از شاخههای درسی یکسان نباشد. از جمله ابزارهای سهولت همکاری در نرمافزار، روشها و استانداردهای مختلفی است که سازندگان میتوانند برای اطمینان از کیفیت، قابلیت اطمینان و سازگاری نرمافزار خود با نرمافزار ایجاد شده توسط دیگران (مانند استانداردهای W3C برای توسعه صفحه وب)، از آنها پیروی کنند. برای این کار میتوانید در خبرنامهٔ یکتانت هم عضو شوید تا اخبار دستِ اول دنیای دیجیتال مارکتینگ را قبل از همه دریافت کنید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار