تلویزیون شهری قیمت | asilight

بی شک مزایای زیاد تابلو روان و تلویزیون شهری نیاز های تبلیغات محیطی شما را برآورده می سازد. این تلویزیون های شهری مناسب سالن های بزرگ مانند سالن برگذاری کنسرت و مراسم ها می باشد. این تلویزیون های شهری علاوه بر اندازه های بزرگ تراکم پیکسلی بسیار خوبی دارند و معمولا افکت ها یا تصاویر مربوط به استیج را برای بینندگان نمایش میدهند. جدیدا این نمایشگر ها با چیدمان های جدا از هم عمودی و افقی مانند عکس استیج و صحنه را زیبا تر می کنند.

نمایشگر P4

محل مورد استفاده باید مشخص شود که داخل ساختمان است یا خارج ساختمان. با توجه به متحرک بودن متون و افکت­ها، تلوزیون شهری در جذب مشتریان، عابران و رهگذران بسیار موفق تر است. قابلیت اتصال به همه ی وسایل دیجیتال مانند کامپیوتر، موبایل ، دوربین و .

تابلو سازی

آزمایش فعالیتهای تبلیغات شهری بر روی مصرف کنندگان تا ببینید کدام روشها بیشترین تأثیر را بر مصرف کنندگان دارند. اما از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها از نوع تاثیری که بر الگوی فروش خود دارند آگاهی ندارند. در این زمینه ، سازمانهای بزرگ مجموعه ای از استراتژیهای بازاریابی را برای آنها تدوین می کنند ، و سپس روشهای تبلیغاتی و بازاریابی مناسب را انتخاب می کنند. برای موفقیت در روند بازاریابی و دستیابی به فروش و حتی افزایش آن ، باید تعامل شدیدی بین عناصر مخلوط تبلیغاتی با بقیه عناصر آمیخته بازاریابی وجود داشته باشد. اما موضوع مهم دیگری که در این بین باید مورد توجه قرار گیرد، دقت در شرایط خرید است.

به فاصله کانونی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ گفته می‌شود. فاصله دات پیچ‌ها هر چقدر کمتر باشد، تراکم پیکسلی بالاتری در متر مربع ایجاد می‌شود. هر‌چقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسل‌های ماژول به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند و کیفیت تصویر بهتر و رزولیشن بالاتری ارائه می‌کند.

  • با بزرگتر‌شدن صفحه‌نمایش، ماژول‌های استفاده شده و همچنین تعداد پاورهاو کنترل بردها افزایش پیدا خواهد‌کرد.
  • درست است که در ابتدا در رابطه با تبلیغات با استفاده از تلویزیون شهری صحبت کردیم ولی در این بخش قصد داریم بیشتر در مورد مزایای خرید تلویزیون شهری صحبت کنیم.
  • کنتراست و روشنایی تصویر- این عامل در میزان روشنایی و کیفیت سایه روشن محصول تاثیر می گذارد.
  • تبلیغات انگیزه ای برای محصولات ایجاد می کند و مصرف کنندگان عملاً در جستجوی این گونه محصولات هستند تا زمانی که بتوانند آنها را در واقع مصرف و آزمایش کنند.

خرید تلویزیون شهری با مصرف بهینه انرژی، اگرچه در ابتدا تا حدودی هزینه بر و گرانتر است اما، در طولانی مدت با کاهش هزینه های صرف شده به همین منظور، کاملا به صرفه و مناسب نیز خواهد بود. برای کلیه کارهای تخصصی تبلیغاتی شهری آژانس ارتباطی ما می تواند به شما مشاوره دهد و از نظارت بر کیفیت و همچنین انتخاب نوع تلویزیون و ابعاد تلویزیون شهری اطمینان حاصل کنید. برای خرید یا فروش تلویزیون شهری می‌توان به شرکت طراحان نمایش نور و نمای ایرانیان زیر نظر متخصصان حرفه ای، مراجعه کنید. قطعات تشکیل دهنده تلوزیون ها دارای تنوع و قیمت بسیار متنوع می باشند که بستگی به نوع انتخاب ، قیمت نهایی نیز مختلف خواهد بود. برای مثال قیمت منبع تغذیه Meanwell در بازار 150 هزار تومان می باشد که قیمت منبع تغذیه مشابه با برند Cl حدود 40 هزار تومان می تلویزیون شهری باشد.

تلویزیون شهری قیمت | asilight

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار