بک لینک Backlinks چیست؟ راهنمای جامع ساخت بک لینک با کیفیت ویکی دمی-بک لینک گلدلینک

بک لینک Backlinks چیست؟ راهنمای جامع ساخت بک لینک با کیفیت ویکی دمی-بک لینک گلدلینک

اما درحال حاضر تقریبا تمامی وبمستران از تاثیر منفی خرید بک لینک بر سئو و دریافت لینک‌های زیاد، مطلع هستند. زیرا طبق اعلام صریح گوگل، خرید بک لینک، بر خلاف سیاست‌های این سایت بوده و تخلف شناخته می‌شود. بنابراین اگر شما برای کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل برنامه‌ریزی کرده‌اید، خرید بک لینک برای سایت، روش مناسبی نیست، زیرا ممکن است شما را با مشکلات جدی مانند جریمه وب‌سایت روبه‌رو کند. های اصلی شما برای سئوی سایت‌تان باشد زیرا در رتبه‌بندی موتورهای جستجو تاثیرگذار است. امیدوار هستیم که این مقاله به شما در درک بهتر بک لینک‌ها، تاثیر آن‌ها بر رتبه بندی موتورهای جستجو و اینکه چرا باید بر ساخت بک لینک تمرکز کنید، کمک کرده باشد. توصیه می‌شود از امروز تلاش کنید تا با استفاده هوشمندانه از بک لینک در مسیر استراتژی لینک سازی خارجی، از مزایای این ساختار لینک سازی استفاده کنید.

دریافت ترافیک با بک لینک‌ها

چه مدت طول می کشد تا بک لینک ها ایندکس شوند؟ ممکن است 4 روز و حداکثر 6 ماه طول بکشد تا بک لینک ها ایندکس شوند. خزنده های موتورهای جستجو برای هر وب سایتی با سرعت های متفاوتی کار می کنند و هر سایت نرخ خزیدن و بودجه خزیدن خود را دارد که تعیین می کند بک لینک ها با چه سرعتی ایندکس می شوند. راهی که شما می توانید لینک های شکسته ی وب سایت خود پیدا کنید، این است که به Google Search Console بروید و به ارورهای کراولر ها نگاه کنید. ممکن است فردی به سایت شما لینک داده باشد ولی در آن URL شما اشتبا نوشته شده باشد. اولین راه این است که به آن سایت مراجعه کنید و از آن ها تقاضا کنید که لینک شکسته را اصلاح کنند. راه دوم ایجاد همان صفحه برای URL اشتباه است و در صفحه ای که ایجاد کرده اید یک ری‌دایرکت به URL درست خود بفرستید.

سایت هایی که برای ساخت پروفایل بک لینک مورد استفاده قرار میگیرند، به کاربران خود اجازه میدهند یک حساب کاربری به منظور قرار دادن لینک در سایت ایجاد کنند. از لحاظ تئوری، هرچه که سایتی که برای انجام این کار انتخاب کرده اید، اعتبار بهتری داشته باشید، کیفیت لینک ساخته شده هم بهتر خواهد بود. نمونه ای از یک سایت با کیفیت بالا که میتوانید از آن برای ایجاد یک پروفایل بک لینک استفاده کنید، Gravatar است ، یک سایت آواتار متعلق به وردپرس. به طور خلاصه، ارتباطی هرچند کوچک اما مشخص بین رتبه و بک‌لینک از صفحات با ترافیک ارگانیک وجود دارد.

در کل توصیه می‌شود اگر برای خرید بک لینک هزینه‌ای پرداخت کرده‌اید یا به اصطلاح لینک اسپانسر شده است از شناسۀ Sponsored همراه با Dofollow استفاده کنید. به جز انواع گفته شده بک‌لینک‌هایی هستند که در صفحه‌ها و وبسایت‌های مختلف بدون در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار درج می‌شوند. اکثر این جایگاه‌های لینک فروشی و زمان‌دار هستند یا به در اثر نقص وبسایت کاربران به صورت رایگان می‌توانند لینک خود را در صفحه جا دهند.

  • خوب گوگل متوجه می‌شود که محتوای شما یک محتوای به دردبخور است که یک سایت مرتبط، به آن لینک داده است.
  • تعداد این سایت ها تقریبا روبه افزایش است و بعضی از این سایت ها به بیشتر صفحات سایت من بک لینک می دهند.
  • با خرید بک‌ لینک بازدید از وب‌سایت شما افزایش می‌یابد و منجر به فروش بیشتر و در نتیجه درآمدزایی می‌شود.
  • حالا اگر کسی که وب سایت کافه‌گردی دارد یا یک بلاگر قهوه و نوشیدنی به سایت من لینک بدهند، بک لینک باارزشی دریافت کرده‌ام.
  • ممکن است برخی از آن‌ها در ازای این کار از شما مبلغی را دریافت کنند.

من با استفاده از ابزار Disavow backlinks گوگل، این سایت ها را چند ماه قبل معرفی کرده ام و در ماه قبل هم دوباره انواع بک لینک – https://goldlink.ir/what-is-backlink/ – آپدیت کرده ام. محتوای سایت من یونیک است و رقابت در حوزه کاری من شدید نیست و نسبت به چند تا رقیب از لحاظ محتوا و زیبایی سایت کاملا برترم!! طبیعتاً ازآنجایی‌که فقط لینک‌های فالو ارزش وب‌سایت منبع را به وب‌سایت لینک شده انتقال می‌دهند، لذا برای بهبود سئوی وب‌سایت‌های خود باید به دنبال گرفتن بک‌لینک‌های فالو باشید. درعین‌حال، اینکه فقط لینک‌های فالو داشته باشید می‌تواند از دید موتورهای جستجو غیرطبیعی به نظر برسد. درواقع، لینک‌های نوفالو هم می‌توانند به طور غیرمستقیم بر رتبه شما تأثیر بگذارند.

ایجاد بک لینک با پادکست‌ها

در این مورد، بک‌لینک دومی ارزش بیشتری نسبت به اولی دارد چون مرتبط‌تر است. نکته‌ی مهمی که درباره بک لینک ها باید یادتان باشد این است که بک لینک ها در کنار باکیفیت بودنشان باید طبیعی یا واقعی باشند. خرید بک لینک از مزرعه بک لینک یا سایر روش‌های ناجوانمردانه برای بدست آوردن بک لینک در نظر گوگل، کار بسیار شیطانی است. همانطور که گفتیم، زمانی که یک وب سایت در بخشی از محتوای خود به وب سایت دیگری اشاره می‌کند (همراه با لینک آن وب سایت)، این عمل اصطلاحا بک لینک نامیده می‌شود.

ویژگی #2: بک لینک های با کیفیت، کلمه کلیدی هدف شما را با انکرتکست لینک میدن

از آنجا که کیفیت بک لینک‌ها با یکدیگر متفاوت هستند، ارزش آن‌ها نیز با هم یکسان نیست. با طراحی بک ‌لینک باکیفیت، می‌توان از تاثیر آن در رتبه‌بندی نتایج جستجو مطمئن شد. امروزه یکی از مباحث مطرح در سئو، لینک‌سازی است که گاهی با اختلاف نظر و چالش درباره تاثیر آن بر رتبه و سئو سایت مواجه هستیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار